Dwa medale zawodników Klubu Sportowego KUK-SON Pawłowice na Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim. W dniach 27-29 listopada 2020 roku odbył się w Warszawie Puchar Polski Kadetów i Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Klub Sportowy KUK-SON reprezentowało 6 zawodników: Zuzanna Jankowiak, Kamila Stefańska, Zofia Poślednik, Elżbieta Paprocka, Max Kowanek i Patryk Staniszewski. Brązowy medal zdobyła Kamila Stefańska w kategorii Kadet, waga +59 kg, Brązowy medal zdobył Max Kowanek w kategorii Junior waga – 55 kg, Zuzanna Jankowiak zajęła V miejsce w kategorii Junior waga – 52 kg, Patryk Staniszewski zajął V miejsce w kategorii Kadet, waga – 49 kg, Zofia Poślednik i Elżbieta Paprocka odpadły w walkach eliminacyjnych. Sukces cieszy tym bardziej, że Max startował po raz pierwszy w wyższej kategorii wiekowej, a Kamila Stefańska po przerwie w treningach spowodowanej pandemią. O krok od medalu byli także Patryk i Zuzia. Zawodnicy zdobyli cenne punkty do rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego na rok 2021. Gminy Lipno, Gminy Pawłowice, Powiatu Wolsztyńskiego, Gminy Przemęt.