23 medale zawodników Klubu Sportowego KUK-SON Pawłowice na turnieju Wielkopolskiej Ligi Taekwondo Olimpijskiego w Kórniku. 21 maja odbył się w Kórniku turniej Taekwondo olimpijskiego z cyklu Wielkopolskiej Ligi Taekwondo!!! Ekipa KUK-SON-A spisała się na medal, a właściwie to na 23 medale : Złote medale zdobyli: Martyna Jakubowska, Kornelia Kowalczyk i Michał Gimziński. Srebrne medale zdobyli: Marcin Koralewski, Wojciech Spyrka, Marta Koralewska, Franciszek Piotrowicz, Kornelia Kowalczyk, Bartosz Bartkowiak 3, Martyna Jakubowska, Brązowe medale zdobyli: Inka Bielecka 2, Franciszek Piotrowicz 2, Wiktoria Bartkowiak, Zuzanna Kleina, Maciej Mikołajczak, Michał Gimziński, Kornelia Kowalczyk, Martyna Jakubowska, Bartosz Bartkowiak Tuż za podium uplasowali się: Dawid Hermanowicz i Borys Sadowski!!! Kolejne pozycje zajęli: Zuzanna Pawlak, Maria Gorszkowiak, Mikołaj Kryś, Wiktor Jankowiak, Igor Gorszkowiak, Mieszko Maćkowski, Jakub Maciejewski, Łukasz Thiel. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu: Gminy Krzemieniewo, Gminy Przemęt, Powiatu Leszczyńskiego, Starostwa Powiatowego w Wolsztynie, Firmy INTEGRUM IT.