Zawodnicy Klubu Sportowego KUK-SON Pawłowice zdobyli dwa medale na Międzynarodowym Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim. W dniach 29.11- 01.12.2019 roku odbył się w Olsztynie Międzynarodowy Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim. Na starcie stanęło blisko 600 zwodniczek i zawodników z trzech Państw: Polski, Rosji i Litwy. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: junior, kadet i młodzik. Klub sportowy KUK-SON Pawłowice reprezentowała dziesięcioosobowa drużyna. Podopieczni trenera Damiana Sadowskiego spisali się znakomicie zdobywając dwa medale: Lena Małecka zdobyła złoty medal w kategorii junior, waga – 44 kg, pokonując w finale zawodniczkę z Torunia 34:4, Jakub Stachowiak zdobył srebrny medal w kategorii junior waga – 55 kg, po bardzo dobrych walkach z zawodnikami z Ostrowca Świętokrzyskiego i Bogatyni, Mikołaj Bryl zajął V miejsce, a Bartosz Bartkowiak i Elżbieta Paprocka zakończyli rywalizację na IX miejscach. Dzięki tak dobrej postawie zawodnicy zdobyli cenne punkty do rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki dofinansowaniu z: Urzędu Gminy Krzemieniewo, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Firmie: Wytwórnia Lodów Pana Michała Młynarczyka z Leszna. Pozostali zawodnicy, a byli to: Kamila Stefańska, Zofia Poślednik, Max Kowanek, Patryk Staniszewski i Adrian Florczak, mieli rozpocząć rywalizację w niedzielę, lecz zawody zostały przerwane ze względu na zły stan techniczny hali URANIA w Olsztynie.