Lena Małecka, zawodniczka Klubu Sportowego Kuk-Son Pawłowice została złotą medalistką Pucharu Świata w Taekwondo Olimpijskim. W dniach 25-27 października 2019 roku w Belgradzie odbył się Puchar Świata w Taekwondo Olimpijskim „SERBIA OPEN 2019”. Na starcie stanęło ponad 700 zawodników i zawodniczek z 45 państw. Klub Sportowy KUK-SON Pawłowice reprezentowała w ramach Kadry Narodowej Juniorów Lena Małecka. Lena spisała się znakomicie zdobywając złoty medal w kategorii junior waga – 44 kg. W finale po bardzo wyrównanej walce pokonała zawodniczkę z Rosji wynikiem 15:12. Dzięki tak dobrej postawie naszej zawodniczki i pozostałych zawodników Kadra Narodowa Juniorów zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej turnieju. Należy też dodać, iż jest to już trzeci medal Lenki podczas zawodów Pucharu Świata zdobyty w tym roku. Tak doskonały wynik jest wynikiem ciężkiej pracy i zaangażowania wielu osób i instytucji. Między innymi sponsora – Firmy: Wytwórnia Lodów Pana Michała Młynarczyka z Leszna oraz Urzędu Gminy Krzemieniewo i Ministerstwa Sportu i Turystyki.